اجاره آپارتمان مبله

 اجاره آپارتمان مبله، اجاره واحدی آپارتمانی با کلیه وسایل لازم اعم از وسایل آشپزی، Wifi، تلویزیون، مبلمان و سایر وسایل لازم برای یک خانه ایرانی است.

با اقامت در این آپارتمان های مبله ، شما احساس امنیت و آسایش در مکانی را دارید که میتوانید آنرا خانه خود بنامید با اینکه از خانه خود فاصله زیادی دارید.

. آپارتمان اجاره ای مبله، هر کدام دارای ظرفیت، مکان و امکانات گوناگون می باشند که شما می توانید با توجه به شرایط  خود، از میان آن ها انتخاب نمایید.

در کلآپارتمان مبله یا furnished apartment اصطلاحا به آپارتمانی گفته می شود که دارای وسایل کامل زندگی است. اجاره آپارتمان مبله در برخی کشور ها به امری معمول تبدیل شده است. و اجاره آپارتمان بدون وسایل رایج نمی باشد. اگر چه این مسئله منجر به کاهش هزینه های خرید وسایل زندگی و حمل و نقل آنها می شود اما از شما این امکان را که وسایل خانه خود را به سلیقه خود انتخاب نمایید می گیرد. البته یک ضرب المثل است که می گوید سه بار اسباب کشی به معنای نابودی وسایل است و از این رو شاید اگر امکان اسکان بلند مدت در یک آپارتمان را ندارید بهتر باشد یک آپارتمان مبله را اجاره نمایید.ههمچنین اجاره آپارتمان مبله مدت زمانی است که به عنوان گزینه ای قابل توجه در کنار رزرو هتل برای مسافران مطرح شده است.

در کشور ما اگر چه اسکان دائمی در خانه های مبله رایج نمی باشد. اما گردشگران و افرادی که برای مدت کوتاهی به شهری سفر می کنند و یا در رفت و آمد هستند اجاره آپارتمان مبله را ترجیح می دهند. به عنوان مثال در شهر استانبول ترکیه به عنوان یک شهر توریستی که بیشترین گردشگر را در جهان جذب می نماید، اجاره آپارتمان مبله معمول است به ویژه برای افرادی که از پس هزینه های بالای هتل بر نمی آیند. در کشورخودمان نیز اجاره آپارتمان مبله گسترش یافته است مثلا در تهران به عنوان پایتخت کشور که مرکز تجمع سازمان ها، ادارات، مرکز خرید و بیمارستان های برتر است، افراد بسیاری به دنبال اجاره آپارتمان مبله هستند و با پرداخت شبی حدود 200 هزار تومان می توانند یک آپارتمان یک خوابه مبله متوسط را اجاره نمایند.

اجاره آپارتمان مبله در تهران

نياز به سكونت كوتاه‌مدت در تهران از سوي آن دسته از ساكنان شهرهاي مختلف يا میهمانان خارجي كه بايد براي چند روز يا چند هفته به پايتخت ايران سفر كنند، باعث شده بازاري مجزا در كنار بازار اجاره يكساله آپارتمان شكل بگيرد. در شمال و مركز تهران، هم‌اكنون برخي آپارتمان‌ها به صورت مبله، از يك روز تا حداكثر 6ماه، به صورت اجاره كوتاه‌مدت به متقاضيان اجاره داده مي‌شوند. در میان فایل خانه‌های اجاره‌ای ثبت شده در بنگاه‌هاي املاک به جز خانه‌هایی که به صورت سالانه اجاره داده می‌شوند، به مواردی برخورد می‌کنیم که قابليت اجاره روزانه یا ماهانه به مستاجران متقاضي «سكونت كوتاه‌مدت» را نيز دارند. این خانه‌ها بیشتر در مرکز و شمال پایتخت هستند و نرخ اجاره آنها بر اساس موقعیت مکانی و تعداد نفرات در نوسان است.  برخی از این خانه‌های لوکس دارای امکاناتی مانند سینمای خانگی، کولرگازی، استخر  و اینترنت پر سرعت هستند و برخی فقط وسایلی را در خود جای داده‌اند (خانه مبله) که نیاز روزانه  ساکنانشان را برطرف کند.

در حال‌حاضر طبق اطلاعاتي كه مشاوران املاك از فايل‌‌هاي اجاره كوتاه‌مدت آپارتمان‌ اعلام مي‌كنند، نرخ اجاره روزانه این خانه‌ها معمولا بین 150 تا 500 هزار تومان در تهران در نوسان است. هرچند در مواردی  خانه‌های لوکس بر اساس امکانات ویژه روزانه یک تا 2 میلیون هم نرخ‌گذاری شده‌اند، اما میانگین نرخ اجاره  در این نوع خانه‌ها روزانه 200 هزار تومان است. اين در حالي است كه اگر همين خانه‌ها به صورت سالانه اجاره داده شود، هزينه اجاره هر روز آنها حداكثر150هزار تومان مي‌شود اما در اين صورت، مستاجري كه فقط يك هفته به سكونت نياز دارد، مجبور است، آنجا را براي يك‌سال اجاره كند!
بیشتر این خانه‌ها براساس تعداد اتاق قیمت‌گذاری می‌شوند. متوسط ساکنان یک آپارتمان دو خوابه 4 نفراست  و بر اساس تعداد نفرات بیشتر، 50 هزار تومان به ازاي هر نفر  به قیمت اجاره روزانه اضافه می‌شود.  به گفته  گروهی از مشاوران املاک متقاضیان این نوع خانه‌ها بیشتر میهمانان خارجی هستند که مدت کوتاهی میهمان پایتخت هستند یا مسافرانی که به دلیل کارهای اداری به شکل موقت در تهران ساکن خواهند بود.
قیمت این نوع خانه‌ها برای مستاجر ایرانی با متقاضی خارجی متفاوت است.  این واحد‌ها به میهمانان خارجی به شکل ماهانه اجاره داده می‌شود. این محدودیت به دلیل نوع آپارتمان‌هایی است که به این دسته از مخاطبان داده می‌شود. بیشتر خانه‌های لوکس برای اجاره به متقاضیان خارجی در نظر گرفته می‌شود. به‌عنوان مثال آپارتمانی لوکس در خیابان پاسداران به قیمت 4 هزار 200 دلار یا آپارتمان دیگری در الهیه به قیمت 3 هزار 500 دلار اجاره رفته است.  این آپارتما‌ن‌ها از 6 تا 9 ماه و گاهی نیز تا 2 سال اجاره داده می‌شود. تفاوت دیگری که این نوع اجاره دارد پرداخت تمامی مبلغ اجاره بها در ابتدای مدت قرارداد است.  یمارانی که از سایر شهرهای کشور برای درمان به تهران می‌آیند یا صاحبان مشاغلی که برای مدت کوتاهی نیاز به سکونت در پایتخت را دارند، اغلب به صورت كوتاه‌مدت اين آپارتمان‌ها را اجاره مي‌كنند.
این خانه‌ها از الگوی خاصی برای قیمت گذاری تبعیت نمی‌کنند و تنها بر اساس سلیقه صاحبان خانه‌ها نرخ‌گذاری می‌شود. در ماه رمضان که تعداد مسافران پایتخت کاهش پیدا می‌کنند، قیمت‌ها 50 تا 100 هزار تومان کاهش می‌یابد.

 

اجاره آپارتمان مبله کوتاه مدت | اجاره آپارتمان مبله روزانه| اجاره روزانه آپارتمان |اجاره آپارتمان مبله کوتاه مدت در تهران | اجاره آپارتمان مبله روزانه در تهران | اجاره آپارتمان مبله کوتاه مدت در اصفهان | اجاره آپارتمان مبله روزانه در اصفهان | اجاره آپارتمان مبله در منطقه 1 |اجاره آپارتمان مبله در منطقه 2 |

اجاره آپارتمان مبله کوتاه مدت | اجاره آپارتمان مبله روزانه| اجاره روزانه آپارتمان |اجاره آپارتمان مبله کوتاه مدت در تهران | اجاره آپارتمان مبله روزانه در تهران | اجاره آپارتمان مبله کوتاه مدت در اصفهان | اجاره آپارتمان مبله روزانه در اصفهان | اجاره آپارتمان مبله در منطقه 1 |اجاره آپارتمان مبله در منطقه 2 |


آپارتمان مبله ساعتي در مناطق شمالي شهر تهران
اين موضوع که اجاره آپارتمان و سوييت هاي مبله با تمام امکانات در تمام مناطق تهران بصورت کوتاه مدت روزانه، هفتگي و ماهانه مي باشد بيشتر در مناطق شمال شهر بوده و در غرب و شرق پايتخت نيز کم و بيش وجود دارد . نقاطي مانند ميرداماد ،،، دولت ،،،، دروس ،،، هروى ،،،، نياوران ،،، سيدخندان ،،،، شريعتى ،،،، پليس ،،، هفت تير ،،، جنت آباد ،،،با آپارتمان های يک خوابه و دو خوابه بصورت کوتاه مدت 1روزه و بلند مدت هفتگي،ماهانه،سالانه با کليه امکانات رفاهي در تهران مورد تبليغات است

همچنین انواع آپارتمان مبله لوکس برای اقامت کوتاه مدت میهمانان، بازرگانان و مسافران خارجی به گونه ای طراحی شده اند که تمام نیازهای لازم برای راحتی و آرامش در بهترین مناطق شمال شهر تهران را دارا میباشند.
 

علت استقبال از اجاره آپارتمان مبله کوتاه مدت در تهران؟

در تهران به دلیل عدم وجود هتل های خوب ، و یا گران بودن هتل ها در صورت وجود استقبال مسافران ایرانی و خارجی که به تهران سفر می کنند و قصد اجاره مکانی برای اقامت خود را دارند زیاد است.

در تهران اکثر آپارتمان های مبله کوتاه مدت در شمال ، شمال غرب و شمال شرق موجود می باشند .

 

سایت آگهی فروش معرف  آپارتمان های مبله در محیط امن و خانوادگی با امکانات کامل و قیمت مناسب در تهران و سایر شهرهای کشور برای اجاره کوتاه مدت و بلند مدت (از یک روز تا یک سال) می باشد .اگر شما به دنبال اجاره آپارتمان مبله  با بودجه , مشخصات و محل مورد علاقه خود هستید در این سایت شما را برای پیدا کردن آپارتمان دلخواهتان کمک می کنیم.

هدف ما، ارائه خدمات اسکان به مسافرین داخلی و خارجی که به تهران یا سایر شهرهای کشور سفر کرده اند با بهترین کیفیت می باشد.

تصاویر تعدادی از آپارتمان های مبله اجاره ای و امکانات  این آپارتمان ها در اقسی نقاط کشور :

Image result for ‫آپارتمان مبله لوکس‬‎

Related image

 

http://www.seo-sitedesign.ir/apartment/upload/shahrak-gharb-1.jpg

اجاره-آپارتمان-مبله-در-تهران

Image result for ‫آپارتمان مبله‬‎

Image result for ‫آپارتمان مبله لوکس‬‎

 

آپارتمان مبله کوتاه مدت ، اجاره آپارتمان مبله کوتاه مدت ، اجاره آپارتمان مبله ، اجاره منزل مبله ، اجاره آپارتمان مبله در منطقه 1 ، اجاره آپارتمان مبله در منطقه 2 ، اجاره آپارتمان مبله در منطقه 3 ،  اجاره آپارتمان مبله در منطقه 4 ،  اجاره آپارتمان مبله در منطقه 5 ،  اجاره آپارتمان مبله در منطقه 6 ،  اجاره آپارتمان مبله در منطقه 22

 اجاره آپارتمان مبله در منطقه یک ،  اجاره آپارتمان مبله در منطقه دو ،  اجاره آپارتمان مبله در منطقه سه ،  اجاره آپارتمان مبله در پاسداران ،  اجاره آپارتمان مبله در سعادت آباد ،  اجاره آپارتمان مبله در نیاوران ،  اجاره آپارتمان مبله در ولیعصر،  اجاره آپارتمان مبله در صادقیه ،   اجاره آپارتمان مبله در تجریش ،  اجاره آپارتمان مبله در دیباجی ،  اجاره آپارتمان مبله در قلهک ،  اجاره آپارتمان مبله در ظفر ، اجاره آپارتمان مبله در شمال تهران ، آپارتمان مبله در شمال غرب تهران، آپارتمان مبله کوتاه مدت در شمال شرق تهران ، مبله کوتاه مدت در شرق تهران