• آگهی های ویژه اجاره اداریسوییت اداری را می‌تواند از چند دفتر مجزا که زیرمجموعه‌ای از دفتری بزرگ‌تر هستند تشکیل شود. فردی که سوییت اداری را راه می‌اندازد ممکن است کل طبقات (یا ساختمان‌ها) یا صرفاً فضاهای اداری کوچک‌تر یا حتی چند میز کار را به شرکت‌هایی که نیازی به فضاهای بزرگ یا توانایی پرداخت هزینه‌های آن را ندارند اجاره ‌دهد. برخی مالکانِ سوییت‌های اداری خدماتی جانبی نیز ارائه می‌دهند. این تغییرات شگرف در ایده یک دفتر سنتی اکنون تبدیل به صنعتی شده که آغازش به اوایل دهه ۹۰ بازمی‌گردد. هیچ گونه اتفاق نظری در رابطه با عنوان سوییت اداری وجود ندارد، چرا که سوییت‌های اداری را با نام‌های گوناگونی می‌شناسند، مانند: دفتر پلان آزاد، دفتر دارای خدمات، مرکز تجاری، دفتر اداری، دفتر مبله، دفتر منعطف، دفتر تحت مدیریت، فضای اداری مشترک و هتلینگ اداری.از عبارت office suite برای اشاره به نرم‌افزارهای اداری نیز استفاده می‌شود و این خود نشانگر سردرگمی در بکارگیری این اصطلاح است. برخی افراد هستند که فضایی بلااستفاده از واحدی را که خود نیز آن را اجاره کرده‌اند به شخص دیگری واگذار می‌کنند و آن را «سوییت اداری» می‌نامند.

مهمترین نکات اجاره دفتر کار ( پیش از اجاره دفتر کار حتما بخوانید )

شاید مهمترین عامل در پیدا کردن و اجاره دفتر کار ، محل آن باشد؛ اگر دفتر کار شما در محله مناسبینباشد، ممکن است برای رفت و آمدهای کاری، جلسات خارج از دفتر، دریافت کالا و خدمات وجذب مشتری یا ارباب رجوع دچار مشکلات فراوانی شوید.

مشتریان و کارمندان شما باید از محیط کار رضایت داشته باشند تا بتوانند بهره وری کسب و کار و تجارت شما را بالا ببرند؛

 

اگر قصد دارید آموزش خرید و فروش املاکیا آموزش خرید و فروش املاکرا اجاره  کنید که محلِ اصلیِ زندگی یا کار شما نیست سعی کنید مناطقِ پَرت و رشد نکرده را بگیرید چون امکانِ رشد و بالا رفتنِ قیمتِ انها زیادتر است و می تواند سرمایه ی شما را افزایش دهد.

 


دفتر کار مجازی چیست؟

دفتر کار مجازی جایگزینی مدرن برای دفتر کار امروزی است و شما را از صرف هزینه و زمان زیاد برای اجاره دفتر کار، استخدام منشی و حتی خرید خط تلفن ثابت تهران بی نیاز می کند. شماره تلفن ثابت (Virtual Number)، سرویس تلفن گویا (IVR)، سرویس منشی مجازی (Virtual Secretary)، اتاق جلسات (Meeting Room) و مرکز تماس (Call Center) از جمله خدمات نوین دفتر کار مجازیاست.
«دفتر شما» عرضه کننده خدمات ارتباطی در حوزه دفترکار مجازی در ایران است. با استفاده از خدمات «دفتر شما» با خیالی آسوده و با هزینه ای بسیار پایین تر کسب و کار خود را  راه اندازی کنید و به سرعت گسترش دهید و فقط روی موفقیت خود تمرکز کنید.

چگونه دفترکار در تهران داشته باشیم؟

این روزها در کشور ما کارآفرینی از محبوبیت و اقبال زیادی برخوردار است. با افزایش بیکاری و هزینه‌های زندگی افراد به کسب و کارهای خانگی روی آورده‌اند تا منبع درآمدی جانبی برای خود ایجاد کنند. دسترسی و راه‌اندازی ساده کسب و کارهای اینترنتی نیز به اشخاص خلاق و مصمم کمک کرده تا از خانه خود با شرکت‌های بزرگ رقابت کنند. یکی از دغدغه های کارآفرینانی که کسب و کار خانگی راه می اندازند،  کاهش هزینه های راه اندازی است  و این که وجهه حرفه ای کسب و کارشان تحت الشعاع چهره غیرحرفه ای کار در منزل قرار نگیرد. خدمات دفتر کار مجازی «دفتر شما» حرفه ای ترین و مقرون به صرفه ترین جایگزین دفترکار در تهران برای تمامی صاحبان کسب و کار خانگی و غیرخانگی در سرتاسر ایران است.

 

استفاده از خدمات دفتر کار مجازی یا اجاره دفتر کار؟

گفتن ندارد. درست یا غلط، همه می دانیم داشتن دفترکار در تهران تا چه اندازه به هر کسب و کاری اعتبار می‌دهد. اما از سوی دیگر، اجاره دفترکار در تهران شوخی بردار نیست. از اجاره بگیر تا هزینه های جاری و خرید تجهیزات اداری. بنابراین و برای بسیاری از کسب وکارها که در ابتدای فعالیت خود هستند اجاره دفتر کار توجیه اقتصادی ندارد.

خوشبختانه با پیدایش پدیده دفتر کار مجازی این نگرانی ها برطرف شده است. «دفتر شما» عرضه کننده خدمات ارتباطی دفتر کار مجازی در تهران به کارآفرینان و صاحبان کسب و کارهای خانگی کمک می‌کند تا تصویری حرفه‌ای از خود به مشتریانشان عرضه کنند.

 

موجودی ساختمان‌هاي نوساز تجاري، اداري و مسكوني و عدم تحقق سود مورد انتظار اين پروژه‌ها، لزوم توجه به ارزيابی تخصصي مالی اقتصادی را دوچندان کرده است. براي دستيابي به بالاترين بازده ممكن روي سرمايه‌گذاري‌ها، بايد آن طرح‌ها و پروژه‌هايي انتخاب و اجرا شوند كه توجيه مالي اقتصادي آنان به‌صورت واقع‌بينانه صورت پذيرفته است.

 

تنها در چنين شرايطي است كه سهامداران مي‌توانند اميدوار به تحقق سودهاي پيش‌بيني‌شده خود باشند. متاسفانه بسياري از سرمايه‌گذاري‌ها در طرح‌هاي ساختماني(تجاري، اداري، مسكوني) از سود مورد انتظار برخوردار نمی‌شوند. براين اساس آشنايي کارشناسان و تصميم‌گيران با تکنيک‌های ارزيابی و انتخاب پروژه‌ها امری ضروری است. واحد آموزش روزنامه «دنياي اقتصاد» براي تشريح ابعاد پيدا و پنهان ارزيابي اقتصادي طرح‌هاي ساختماني، يك دوره آموزشي با عنوان «امكان‌سنجي اقتصادي مالي پروژه‌هاي مسكوني، اداري و تجاري» برگزار خواهد کرد. مباحث اين دوره آموزشي كه 15 تیرماه از سوی بهروز ملکی و احمد هادي‌زاده ارائه خواهد شد، شامل موارد زیر است: مقدمات اقتصاد املاك و مستغلات، آشنایی با معیارهای ارزیابی طرح‌های سرمایه‌گذاری، خالص ارزش حال، نرخ بازده داخلی، تحليل حساسيت و...، تشريح مفروضات شهرداري و حقوق مكتسبه سطح و سطوح پروژه‌ها بر اساس پهنه‌بندي طرح تفصيلي شهر تهران، مقايسه پروژه‌ها، اولويت‌بندي و سبد‌گرداني پروژه‌هاي ساختماني، روش مدل‌سازي اقتصادي پروژه ساختماني، مسائل مرتبط با كاربري پروژه‌ها و تعريف تناسب كاربري با موقعيت پروژه ساختماني، مفروضات تورمي در مدل‌هاي اقتصادي پروژه ساختماني، سياست بهينه انتخاب سرمايه‌گذار، مشاركت و برون‌سپاري در پروژه ساختماني، مدل‌هاي بهره‌برداري پروژه ساختماني، فنون افزايش بازدهي پروژه ساختماني، ارتباط سبدگرداني با گزارش‌های مجمع، سود و زيان، گزارش افزايش سرمايه حسابرسي‌شده و...